Filip Hrbáček | Foto: Ludmila Opltová, Český rozhlas

Celkem 23 vědců z Masarykovy univerzity se nedávno vrátilo z expedice na Antarktidu. Jedním z nich byl i geomorfolog Filip Hrbáček, který tam zkoumal zmrzlou půdu. Tahle expedice byla v pořadí jeho sedmou. „Návštěvu Antarktidy beru spíš pragmaticky, protože pro mě je to především práce.“
Lucie Hostačná

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu