Hudebnice Kvietah | Foto: Jan Jaskmanický, Český rozhlas

„Deska by bez pandemie určitě zněla jinak. Vždycky jsem psala jen tak mimoděk. Když si zpětně poslechnu své staré desky, tak mám pocit, že to vůbec není promyšlené. Když jsem měla čas nad tím přemýšlet, byla zavřená doma, tak jsem dostala prostor na tom víc pracovat i z čeho vybírat. Ta deska je jiná než mé předchozí i budoucí desky,“ říká hudebnice Magdalena Fendrychová aka Kvietah.
Martina Foldynová

Nejposlouchanější

Více z pořadu

Nejposlouchanější

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu